VVD wil schade vernielingen verhalen op daders

Dit weekend was het weer raak in Leidschendam. Een groep jongeren liet een spoor van vernielingen na. Containers werden in de brand gestoken en bij een kinderdagverblijf werden de ruiten ingegooid. De lokale VVD eist nu maatregelen.

‘Dit gedrag laat veel meer sporen na dan alleen een ingegooide ruit. Het heeft grote impact op de betrokkenen die opeens geconfronteerd worden met grote schade aan hun spullen,’ aldus VVD-Raadslid Ole Heil. ‘Wij willen dat alle schade, van de spullen en immateriële schade tot de inzet van politie en brandweer verhaald worden op de daders. Als zij minderjarig zijn dan bij de ouders. Dit gedrag kan echt niet en moet hard worden aangepakt.’

De lokale VVD heeft hierom vragen gesteld aan het college over de recente vernielingen. Wij willen van de burgemeester weten op welke manier de gemeente de schade gaat verhalen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *