VVD voor verlaging afvalstoffenheffing

De VVD staat sceptisch tegenover het nieuwe afvalbeleid Omgekeerd Inzamelen. We vinden het van groot belang dat kosten en opbrengsten helder in beeld worden gebracht. Avalex claimt weer in control te zijn, maar ze laat keer op keer blijken haar zaken niet op orde te hebben. De VVD heeft de daarom een zienswijze ingediend waarbij zichtbaar wordt wanneer kosten op korte termijn afnemen. Op alle fronten, in de begroting, de Jaarcijfers van Leidschendam-Voorburg en het projectenboek zien we extra uitgaven door of voor Avalex. De dienstverlening door Avalex is ook nog steeds ondermaats. De VVD  wil daarom een verlaging van de afvalstoffenheffing per 1 januari 2017.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *