VVD: Stabiele basis om gemeente door corona-crisis te loodsen

Fractievoorzitters LV

VVD Leidschendam-Voorburg is tevreden met het akkoord dat is bereikt met GroenLinks. We moesten constateren dat 1 zetel meerderheid niet sterk genoeg was om stabiel door de crisis te komen. Er waren toen twee moedige besluiten nodig: ten eerste aan de kant van de coalitie om hulp te zoeken en ten tweede aan de kant van GroenLinks om die handschoen op te pakken. Om onze gemeente op een stabiele en verstandige manier door de coronaciris te loodsen is breed draagvlak nodig. De stabiele basis daarvoor is er nu.  

VVD-fractievoorzitter Louise Kortman: ‘De gesprekken die we hebben gevoerd en de inhoudelijke afspraken die daaruit volgden bieden veel vertrouwen voor de komende periode. We richten de blik op de toekomst en gaan er vol voor om hier met zijn allen uiteindelijk sterker uit te komen. We kunnen nu beter en sneller werk maken van een ambitieus investeringsplan voor de lokale economie en werkgelegendheid, stappen blijven maken op het afvaldossier, meer inzetten op veiligheid en dat alles onder de harde VVD voorwaarde van een sluitende begroting en gezonde financiën.’ 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *