VVD Raadslid iets voor u?

Heb jij creatieve liberale ideeën voor Leidschendam-Voorburg? En lijkt het je leuk om deze ideeën om te zetten in concrete initiatieven en om jouw achterban te vertegenwoordigen in onze gemeenteraad?
Dan zijn wij op zoek naar jou! Over iets meer dan een jaar vinden de gemeenteraadsverkiezingen plaats en wij zijn op dit moment druk bezig met de zoektocht naar geschikte kandidaten voor de kandidatenlijst van de VVD LV. Dus heb je interesse? Stuur dan een mail aan Yolande Vonhoff via secretaris@vvd-lv.nlOok voor aanvullende vragen kun je bij haar terecht of bij een van de andere leden van het bestuur. Op onze website vind je meer informatie over het kennismakingsprogramma.
Wij kijken uit naar jullie reacties.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *