VVD gaat de wijken in: Voorburg Noord op 18 november

De fractie gaat weer actief de wijken in. Een oude traditie wordt in ere hersteld en regelmatig zullen we op vrijdagmiddag een wijk bezoeken in onze mooie gemeente om op locatie met de bewoners te praten en ons te laten informeren over de lokale problemen.
Voorburg Noord is, op 18 november a.s., ons eerste doel, specifieke thema’s zijn hier onder andere:
1. Parkeeroverlast overdag door het parkeren door niet wijkbewoners
2. Snelheidsovertredingen op de Koningin Wilhelminalaan
3. De problematiek rond het inzamelen of vooral het niet inzamelen, van huisvuil.
We beginnen de wandeling onder leiding van Ap de Heus om 16.00 uur bij eetcafé De Corridor, Prinses Beatrixlaan 31. Rond 17.30 zijn we weer terug bij De Corridor, waar we onder het genot van bier en bitterballen, kunnen napraten.
We nodigen alle geïnteresseerden, leden en niet leden van de VVD, uit om met ons mee te wandelen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *