Uitnodiging VVD LV Nieuwjaarsborrel 14 januari 2018

Bestuur en fractie van het netwerk VVD Leidschendam-Voorburg nodigen leden, kiezers en liberale vrienden van harte uit voor de nieuwjaarsborrel op 14 januari 2018.

Het wordt een bruisend jaar, want op 21 maart zijn de Gemeenteraadsverkiezingen. De voorbereidingen voor deze verkiezingen zijn in volle gang. Het doel is om zoveel mogelijk kiezers te bereiken en te bewegen hun stem uit te brengen op de VVD. Uw (actieve) steun en bijdrage zijn hierbij onontbeerlijk.

Tijdens de nieuwjaarsborrel kunt u van gedachten wisselen over de komende campagne en nader kennis maken met de (nieuwe) VVD-kandidaten voor de Gemeenteraad, met elkaar en met het bestuur. Introducés zijn van harte welkom.

De nieuwsjaarborrel vindt plaats op zondag 14 januari 2018 van 16.00 – 18.00 uur bij restaurant Gina, Weigelia 32 in Leidschendam.

Wij wensen u goede dagen toe en een gezond en voorspoedig begin van 2018.

Vriendelijke groet,
Bestuur en fractie VVD Leidschendam-Voorburg

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *