Raadskandidaten lezen voor tijdens nationale voorleesdagen.

Vandaag was de start van de 15e edititie van De Nationale Voorleesdagen. Deze beginnen traditiegetrouw met Het Nationale Voorleesontbijt. Tijdens de voorleesdagen lezen ieder jaar talloze bekende én onbekende Nederlanders voor aan peuters en kleuters om zo het voorlezen, aan kinderen die zelf nog niet kunnen lezen, te stimuleren.

Raadskandidaten Ole, Philip, Harma en Guus waren daarom vanmorgen in alle vroegte te gast bij basisschool ‘Nieuw Vreugd en Rust’ om voor te lezen. Aangezien voorlezen leuk is voor jong en oud werd door kandidaat raadslid Adrey voorgelezen bij woonzorgcentrum ‘De Mantel’. Dit werd, net zoals bij de kleinste inwoners van onze gemeente, door onze senioren met veel enthousiasme ontvangen.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *