In Memoriam: Jacqueline van den Honert – van der Horst

Met verdriet hebben wij kennis genomen van het veel te vroege overlijden van oud VVD-gemeenteraadslid en oud-wethouder Jacqueline van den Honert-van der Horst.
Jacqueline heeft zich vele jaren voor zowel de VVD als de gemeente Voorburg en later Leidschendam-Voorburg ingezet.
Gedurende ruim negen jaar is Jacqueline lid geweest van de gemeenteraad. Van 1998-2002 was zij onder meer wethouder van verkeer en vervoer, groenvoorziening en sport in de toenmalige gemeente Voorburg. Vanaf oktober 2003 was zij als plaatsvervangend griffier werkzaam op de griffie van onze gemeente.
Ieder die Jacqueline gekend heeft zal zich haar herinneren als een aimabel, kundig en betrokken persoon. Zij stond dicht bij de inwoners en had een grote passie voor het openbaar bestuur en het dualisme.
Wij danken Jacqueline voor haar jarenlange inzet en wensen de familie de komende tijd veel sterkte toe.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *