Kom ook: liberale BBQ op 15 juni

Graag nodigen wij onze leden, met hun dierbaren uit om op vrijdagavond 15 juni met ons terug te blikken op de gemeenteraadsverkiezingen, en de eerste resultaten en ervaringen van onze nieuwe, ingewerkte fractie te vernemen. Het is tevens voor u en ons dé gelegenheid om nader kennis te maken met elkaar en met fractie- en bestuursleden. Introducés die het liberalisme een warm hart toedragen zijn ook van harte welkom. We kiezen net als vorig jaar voor restaurant PuuRR aan de Vliet, dit jaar mét zon… Eigen bijdrage 25 euro pp. S.v.p. aanmelden via Karin van der Heijden.

Of door het overmaken van de Eigen bijdrage van 25 euro per persoon op rekeningnummer NL 47 ABNA 0518 4350 32 t.n.v. VVD J. van Grootel, omschrijving: BBQ 15 juni.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *