Jaap Huibers nieuwe voorzitter VVD netwerk Leidschendam-Voorburg

De VVD-leden hebben ingestemd met de benoeming van Jaap Huibers als voorzitter van het bestuur. Hij heeft door verhuizingen kennisgemaakt met diverse VVD-netwerken, was lid van de partijcommissie volksgezondheid, vicevoorzitter van afdeling Deventer en heeft deelgenomen aan de VVD-masterclass. Zijn ervaring met de VVD, als bestuurder en als inwoner van deze mooie gemeente zet hij graag in voor VVD-netwerk Leidschendam-Voorburg.

De vertrekkende voorzitter Rudolf Quarles van Ufford heeft de reguliere termijn van drie jaar bestuurslidmaatschap bereikt en gaat zich de komende tijd op andere activiteiten richten. Hij blijft uiteraard als betrokken lid actief bij ons netwerk.

(foto: Jaap Huibers ontvangt de voorzittershamer van zijn voorganger Rudolf Quarles van Ufford)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *