Gezellige Zomer BBQ PuuRR aan de Vliet

Vrijdag 15 juni was weer de jaarlijkse VVD-LV Netwerk BBQ. We waren dit keer weer te gast bij Mike Janssen en zijn team van PuuRR aan de Vliet. Het weer werkte dit jaar lekker mee en konden we buiten op het terras onder de avondzon genieten van een een burgertje, kipdij saté, garnalen spies, een merguez worstje, frisse salades en een drankje.

Natuurlijk werd even stil gestaan bij onze mooie uitslag van de gemeenteraadsverkiezingen, het onderhandelingsresultaat en deelname in het college van B&W, de wisseling van Fractievoorzitter en de waarneming van de bestuursvoorzitter. Voldoende gespreksstof om onder elkaar een avond mee te vullen.

Een ieder heeft zich prima vermaakt en het bleef nog lang gezellig; Volgend jaar weer ?

Het bestuur wenst iedereen een mooie zomer en we zien een ieder graag weer op één van de toekomstige activiteiten e/o bijeenkomsten.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *