Geen extra brug, wel toegangsbeperking en boetes huidige bruggen

Het rapport was helder; alleen met een extra brug konden de oude dorpskernen van Leidschendam en Voorburg worden ontlast. De VVD heeft gestreden voor deze duurzame oplossing, maar helaas heeft het huidige college andere prioriteiten en is de brug weggestemd.

Waar u wel mee wordt opgescheept: selectieve toegang. Dit betekent dat alleen een vooraf vastgestelde groep mensen met de auto de bruggen over mag. Alle andere auto’s die toch gebruik maken van een brug krijgen als cadeau een boete in de bus. Dus komt oma uit Zoetermeer oppassen of heeft u een klant uit Leidschenveen? Dan zal deze moeten omrijden via de tunnel of de A12. Zelfs u als inwoner, zeg uit Essesteijn, mag na uw boodschappen in het Huygenskwartier niet de Kerkbrug over naar Westvliet om te gaan sporten maar zal moeten omrijden.

De VVD staat voor een bereikbare gemeente en zal zich daar onverminderd voor in blijven zetten.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *