Drago Grguric: kandidaat Hoogheemraadschap Delfland

Op 20 maart mogen we weer stemmen. Sommigen vinden de waterschappen niet belangrijk, maar vinden duurzaamheid en een bestendige leefomgeving wel belangrijk.

Ik sta op de lijst namens de VVD. De partij waar ik sinds mijn 18e op stem. De partij van optimisten en doeners!

Droge voeten zijn niet vanzelfsprekend. Als vader van twee jonge kinderen maak ik mij ook zorgen over het klimaat. Met name over klimaatadaptatie. De grote bouwopgave zal een effect hebben op de huidige watersystemen. Daarom is het belangrijk om te investeren en juiste keuzes maken voor een duurzame en bestendige leefomgeving.

Dit is voor mij, in het dagelijks leven ondernemer en al enkele jaren actief lid van het netwerk Leidschendam-Voorburg, de eerste keer dat ik in een vertegenwoordigende rol ga zitten en kijk er erg naar uit om er met tomeloze inzet een succes van te maken voor alle inwoners van het waterschap Delfland.

Vindt u het ook zo belangrijk om te investeren in een duurzame en bestendige leefomgeving? Stem dan VVD.

Drago Grguric

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *