Astrid van Eekelen lijsttrekker VVD Leidschendam-Voorburg

Astrid van Eekelen

Op donderdag 17 juni 2021 heeft de ALV van het Netwerk VVD Leidschendam-Voorburg Astrid van Eekelen als lijsttrekker voor de Gemeenteraadsverkiezingen van maart 2022 gekozen #GR2022.

Astrid woont en werkt al lang in onze gemeente. Ze zet zich in voor allerlei maatschappelijke doelen en in het bijzonder voor de VVD; als raadslid, fractievoorzitter en nu als wethouder.

Zij is een verbinder, heeft veel contacten met onze inwoners, ondernemers en verenigingen en is geworteld in de drie kernen van onze gemeente. Met haar brede ervaring, positieve en open houding, haar hands-on mentaliteit en tomeloze inzet voor de inwoners en ondernemers in Leidschendam-Voorburg is zij de juiste persoon om de kandidatenlijst van de VVD voor de verkiezingen van 2022 aan te voeren.

VVD-LV voorzitter Marc van der Houwen: ‘Wij zijn trots dat onze leden weer zo’n sterke lijsttrekker hebben benoemd. Met haar persoonlijkheid, kennis en ervaring gaan we de verkiezingen met vol vertrouwen tegemoet.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *