Algemene Ledenvergadering VVD Leidschendam-Voorburg

Graag nodigen wij u uit voor de Algemene Ledenvergadering van 20 februari 2017 om 20.00 uur bij Hockeyclub Cartouche te Leidschendam. Het belooft een interessante vergadering te worden, de laatste voor de Tweede Kamerverkiezingen van a.s. maart.

In deze ALV vragen we u als leden om zowel een nieuwe voorzitter van het bestuur van ons netwerk te benoemen, als de lijsttrekker voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2018. Uw aanwezigheid wordt daarbij op hoge prijs gesteld. Dat geldt ook speciaal onze nieuwe leden. De agenda en overige vergaderstukken heeft u via de mail van ons ontvangen. Uiteraard is er na afloop van de vergadering gelegenheid om in informele sfeer oude banden aan te halen en nieuwe te smeden.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *